KODU PUHASTAMINE SALVEIGA


Salvei on looduses esinev taim, mida kasutatakse ruumide puhastuseks ja spirituaalselt negatiivsete vibratsioonide kõrvaldamiseks. Salveid tõrvikuks tehes taim kuivatakse, et hiljem põletades maagilised ja puhastavad omadused kätte saada. Rituaalsest salveipõletamisest on võimalik saada suurt kasu. Tähtis on mõista, kui kasulikud võivad need taimsed vahendid olla spirituaalse heaolu ja kõrgema teadvusetaseme esilekutsumisel. Salvei mitte ainult ei puhasta negatiivsest energiast inimese kodu, mõistust, keha ja hinge, vaid võib luua ka välisjõudude negatiivsete mõjude eest kaitsva barjääri. Hea on ka teada, et taimsed õpetajad ja ravimtaimed tervendavad hingele tehtud haavu.

KODU PUHASTAMINE:

Meie kodud neelavad ja võtavad endasse informatsiooni ja seintel ei ole oskust seda lahti lasta. Kui kodus on olnud ägedam sõnade vahetus või juhtunud mõni õnnetus, riid või külas on käinud raske energiaga inimene, siis kodu ei tunne ennast enam hästi. Kindlasti vajab ka just uus kodu puhastamist, sest ka eelmiste elanike info on seintesse salvestunud. Puhastamata korteris või majas elavate inimeste vahel võivad tekkida tülid, tervise probleemid, materiaalsed mured ja elamisrõõmu on vähe. Salvei suits aga avab seinte mälu, aitab puhastada ja avab energiablokeeringud. Mina puhastan kodu salvei suitsuga alati täiskuu perioodil (kaks päeva enne ja pärast täiskuud), peale koristamist ja lisaks kui tunnen, et selleks on vajadus. Vahel on hea teha seda ka peale seda kui kodu on külastanud teised inimesed. Iga inimene jätab Sinu koju oma energia ja hea oleks kui need hiljem oma pere energiat segama ei hakkaks.

KUIDAS MINA SEDA TEEN?

-Avan oma kodus või ruumis kus puhastust alustan kõik aknad ja panen põlema ka mõned küünlad.

-Panen tikuga salvei tõrviku põlema ja jalutan suitseva salveiga päripäeva ringe tehes ühest nurgast teise. Nii käin ma läbi kõik toad, sahvri, esiku ja muud ruumid.

-Jalutan salveiga aeglaselt, kiirustamata, samal ajal mõeldes ja ettekujutades, kuidas kõik see, mis koduseinte vahele enam ei kuulu, suitsuga ära puhastub. Selleks ongi vajalik aknad lahti hoida, et tuul saaks puhastusprotsessil abiks olla.

-Samamoodi käin ma salvei suitsuga läbi ka kõik uksed, tehes ringi ka uste avade (kindlasti ka välisuks) ümber. See annab just nagu kaitse, et negatiivne ei pääseks sisse.

-Salvei suitsuga teen ringid ka kõikide oma kodus olevate kristallide juures, sest ka nemad on infot endasse kogunud ja tahavad tühjendamist.

-Kui olen tubadele ja ustele salveiga puhastuse teinud, siis teen ka iseendale ringe ümber, et ka minu enda aura saaks puhtaks.

-Peale puhastust kustutan salvei tõrviku vastu maja juures õues olevat kivi või olen kuulnud, et soovitatakse just keraamilist anumat.

-Kui kõik toad on puhastatud ja tõrvik kustutatud, sulen aknad.

-Alles jäänud salvei tõrvikut hoian käterätiku tüki või riide sees.

-Selline rituaal aitab kodu energia avada ja õhus veel natuke tuulutuse järgselt tuntav salvei suits jääb kodu edasi puhastama ning kaitsma.

Peale sellist salvei lõhnalist puhastust märkad Sa kindlasti õhus ja iseenda olemises tugevat muutust.