SEEMNEKÜLVI ÕPETUS

Minu suurem side looduse, seemnete ja taimede maailmaga sai alguse Noarootsi kolides. Mäletan, et nooremana tekkis mul soov aiamaale minna ainult siis kui maasikad valmis said. Eriti mugav oli veel see kui ema maasikad või herned lausa tuppa tõi. Ema aga aina toimetas peenarde vahel, rohis ja kastis. Lisaks sellele oli igapäevaselt vaja meeles pidada hommikul kasvuhoone uks lahti teha ja õhtul kinni panna. Kõik see tundus mulle nii liiga suur töö mõne tomati või kurgi söömise jaoks. Tänasel päeval näen ma seda hoopis teise pilguga :).

Lisaks sellele, et nüüd on mul oma peenramaa teen ma enne seemnete mulda panekut veel mõned rituaalid mis annavad taimedele ja viljadele suurem jõu :-). Kõik minu pereliikmed teavad, et sellel teemal mulle vastu puigelda ei saa. Kui peab 9 minutit seemneid suus hoidma siis lihtsalt peab ja teist võimalust ei olegi :). Just seda õpetust kuidas, miks ja mida seemnetega enne mulda panekut teha ma siin jagada tahangi. Meie külas elab üks vahva naine kes kasvatab tomatitaimi ja lilli ning tema taimed kuulavad kasvuhoones Johann Sebastian Bachi kõrgesagedusega loomingut :). Tõeäoliselt sellel aastal teen mina oma tomati -ja kurgi kasvuhoones sama :).

Minu elus on palju muutunud hetkest kui minuni jõudis raamat "Anastasia". Tänud Aivele ja Haivile raamatu ees :).

Midagi selles loos ja naises kõnetas mind sellise jõuga, et linnas elamisest ei tulnud enam midagi välja. Anastasia õpetused on nüüd minu igal kevadisel seemnete mulda panekul ja taimede kasvatamisel suureks juhiseks.

Anastasia räägib: "Iga teie poolt maha pandud seemneke sisaldab endas tohutul hulgal informatsiooni maailma kohta. Seda hulka pole võimalik ei suuruse ega täpsuse poolest võrrelda ühegi asjaga, mida on teinud inimene. Selle informatsiooni abil teab seemneke milliseid mahlu maapinnast võtta, kuidas kasutada taevakehade-Päikese, Kuu ja tähtede kiirgust, milliseks kasvada ja milliseid vilju kanda.

Viljad on mõeldud inimese elu tagamiseks. Need viljad suudavad võidelda ja vastu seista igale inimorganismi haigusele ja seda palju tugevamini, efektiivsemalt kui praegused ja tulevased inimkäega valmistatud arstirohud. Kuid selleks peab inimese seisundit tundma ka seemneke, et küllastada oma küpsemise ajal vilju hädavajalike ainete vahekorraga, mis raviksid konkreetset inimest tema haigustest, kui see haigus on olemas või kui selleks on eelsoodumus.

Selleks, et maalapil kasvatada kurgi, tomati või mõne teise taime seemneke saaks informatsiooni inimese tervise kohta, tuleks tingimata teha järgmist:

ENNE MAHAPANEKUT HOIA ÜHTE VÕI MITUT SEEMNEKEST SUUS KEELE ALL VÄHEMALT 9 MINUTIT. SEEJÄREL PANE SEEMNED KAHE PEO VAHELE JA HOIA NEID NIIVIISI 30 SEKUNDIT. SEEMNED PIHKUDE VAHEL HOIDES TULEB KINDLASTI VÕI VÕIMALUSEL SEISTA PALJAJALU KOHA PEAL, KUHU KÜLVAMA HAKATAKSE. SEEJÄREL AVA PEOPESAD JA TOO SEEMNEKE, MIS SU KÄEL LEBAB, ETTEVAATLIKULT SUU JUURDE. HINGA SEEMNEKESELE OMA KOPSUDEST ÕHKU. SOOJENDA TEDA OMA HINGEÕHUGA NING TIBATILLUKE TUNNETABKI SEDA, MIS SINUS ON. PÄRAST TULEB PIHKUSID HOIDA AVATUNA 30 SEKUNDIT TAEVAKEHADE PAISTEL. NII MÄÄRAB SEEMNEKE KINDLAKS OMA TÄRKAMISE MOMENDI. KÕIK PLANEEDID AITAVAD TEDA SELLES! JA NAD KINGIVAD TAIMEKESELE SINU JAOKS VAJALIKKU VALGUST. SEEJÄREL VÕID SEEMNEKESE MAHA KÜLVATA. MITTE MINGIL JUHUL EI TOHIKS ALGUSES KASTA, ET MITTE MAHA PESTA KÕIKE SEEMNEKESE VALDUSES OLEVAT SÜLGE JA INFORMATSIOONI SINU KOHTA, MIDA SEEMNEKE ENDASSE IMEB. KASTA TOHIB PÄRAST 3 ÖÖPÄEVA MÖÖDUMIST KÜLVIST!

Sel viisil ei pea kindlasti tervet kurgi-, tomati- või muud peenart külvama, piisab mõnest taimest."

Loodan, et Sa said inspiratsiooni järgmisteks külvideks või piisavalt uudishimu, et laenutada või osta raamat ning kõigest lähemalt uurida :). Siin pildil kasvavad aga meie aknalaual suure väega tomatitaimed. Igal pereliikmel on oma karp ja mullas ärkavad seemned.

Hoiame, kaitseme ja ootame nende kasvamist :)