SOOVIKAART


Aasta algus on alati hea aeg saata oma soovid ja taotlused universumisse teele. Ma enam ei mäletagi kas ma tegin oma esimese soovikaardi viis või kuus aastat tagasi. Mitmel korral oleme sõprade ja perega teinud seda ka jõulu-ja vana aasta õhtul, kolmel aastal juba õpilastega koolis jooga huviringis ning varsti juba teist aastat järjest ka kohalike Noarootsi naistega. Alati on olnud maagiat ja palju usku kõige ihaldatu täitumisse :).

Aga miks siis teha soovikaarti? Meil kõigil on taotlused ja unistused mida või keda me oma ellu kutsuda või luua soovime. Hea võimalus on see vähemalt korra aastas kõik ühte kokku koondada ja siis ootama jääda kuidas pildid, sõnad, tähed ja numbrid manifesteeruma ning tööle omavahel hakkavad.

Mina olen seda teinud siis nii, et kogunud kokku suure portsu ajakirju, ajalehti, reklaamsedeleid..... Lisaks läheb vaja A4 või A3 paberit, kääre ja liimi. Lapates materjale leht lehe järel hakkad Sa nägema pilte või lauseid mis just Sulle ennast näitavad. Kõik see millele Sa keskendud või soovid see ka ennast Sulle näitab. Sa lõikad aga neid järjest välja ja kui neid on juba piisav kogus siis kleebid puhtale paberile. Mina soovitan kasutada kleepimisel feng shui skeemi (vt allpoolt) kus Sa panen lõigatud pildid vastavasse lehe nurka mida Sa oma ellu luua soovid. Näiteks kui Sa soovid reisile minna siis selle välja lõigatud reisisoovi kleebid paremasse alla nurka. Sellega annad veel lisa jõu juurde. Küll aga võid ka kleepida just nii nagu Sa ise tahad või ilusam tundub.

Minu esimesel soovikaardil oli mitte teadlikult kleebitud just alla paremasse nurka Piret Jõemägi, kundalini jooga õpetaja. Tema juurde jõudes algas ka minu joogatee :). Kutsusin õpetajat oma ellu ja tuligi :). Siin kohal õige aeg jälle tänada.

Vaata, et Sa ei unustaks samuti tänada kui soov täide on läinud. Oluline osa on kindlasti ka tähistamisel ja rõõmustamisel. Tähistada võib iseendaga või nendega kellega Sa kaarti koos tegid :).

Minu soovitus on see kaart panna oma koju või tööjuurde kuhugi nähtavasse kohta, et Sa ikka vaataksid seda igapäev ja hoiaksid oma soovid töös.

Võib juhtuda, et mõni seal paberil olevast ei lähegi täide. Järelikul pole selles eluetapis vajalik või oluline või jõuab see Sinuni hoopis teisel kujul. Universum teab täpselt mis ja kuidas Sind teenib ning mida Sa millal oled valmis vastu võtma.