MAAGILINE TEETSEREMOONIA

 

 

Milles seisneb maagilise teetseremoonia võlu ja jõud?

Me teame, et kõik see mida me sööme ja joome

mõjutab meie igapäevaelu ning tervist.

Sellele lisaks on väga-väga oluline ka see kus ja kuidas me seda teeme.

Kas me võtame omale söögi ja joogi maitsemiseks aega või hoopis

kiirustame? Kas me tunnetame söögi ja joogi maitset või lihtsalt neelame? Milline tähtsus on näiteks teetassi kujul või äkki võiks teed juua hoopis teekausist ja miks?

Teetseremoonia on aeg kus Su kiirus peatub ja Sa oled tee päralt. Iga tee kannab oma lugu ning jõuab Sinuni põhjusega. Sa tunned tema lõhna, maitset, küsimust, vastust. Ta kustutab Sinu teadmisjanu ja jagab oma iidset tarkust, sest ta on vanem kui Sina. Tal on sõnum otse ühendusest maaga ning ta tahab seda võib olla ka Sinuga jagada. Lihtne tee võib aga peita sügavaid elamusi. Sul on võimalik teed juua just teadlikult ja tunnetades kohaoleku jõudu. Teega saab avada oma meeled, seejärel lubada endal minna selili lõdvestusse ning rännata lõdvestusmeditatsiooniga just sinna kuhu Sinu tee Sind sellel päeval viib.

 

 

LÕDVESTUSMEDITATSIOON

 

 

Meil on küsimused millele otsime vastust sõpradelt, kolleegidelt, pereliikmetelt. Ikka ja jälle soovime, et keegi ütleks mis on just Sulle õige valik, tee või lahendus. Küll aga on teiste nõuanded, tarkused ja soovitused võib olla just sellised mis viivad Sind parima valiku juurest veel kaugemale. Vastust Sinu küsimusele saab tulla ainult Sinu enda seest. Lõdvestunud olekus. Meditatsioonis.

 

Sinu keha on ühenduses maaga - sa lamad selili,

kaetud sooja pleediga. Selles ruumis kus Sa oled

mängib rahulik taustamuusika, mis aitab Sinu

kehal lõdvestuda läbi kuulmismeele. Sinu keha

saab võimaluse puhata ja uueneda. Õhtul ja ööl

vastu lõdvestusmeditatsioonile tulekut oleks

soovitatav minna varem magama, et väsimus ja

unemaailm Sind ei uinutaks. Isegi kui Sa jääd

magama siis sellest ei juhtu ka midagi. Sul on võimalus teha uinak väga toetavas ja mõnusas ruumis. Sinu keha suundub järjest sügavamasse rahu ja lõdvestusolekusse. Sa kuuled  juhendaja sõnu, mis juhivad Sind kogu lõdvestusmeditatsiooni protsessi. Ei ole olemas ühtegi samasugust kogemust ega kogemist. Iga kord on erinev lugu mida Sa kuuled, uus küsimus, tunne mida Sa tunned ja teema mida Sa iseendast vabastad või mida Sa taotlusega enda juurde kutsud. Sul on võimalus saada juhatus või kingitus sõnumitoojalt või kohtuda Sinu „KÕRGEMA MINAGA“