KUNDALINI JOOGA HAAPSALUS  
 

Joogasaali tunnid on piirangute lõpuni pausil! Kolimise tundidega internetti.

FRA MARE LIVE ONLINE JOOGATUNNID
NOAROOTSI KODUSTUUDIOS

 

Online joogatunnid toimuvad Facebooki kinnises  grupis "Fra Mare LIVE joogatunnid".

1 x nädalas ESMASPÄEVAL kell 18.15-19.30

 

Saad joogatada oma kodus tunni toimumise ajal või sulle endale sobivamal ajal. Sa ei pea sõltuma ühest kindlast kellaajast, sest tundide videod on järelvaadatavad. Võid joogatada kasvõi iga päev. Kui sa aga enam joogat kaasa teha ei taha, siis võid igal ajal ise grupist lahkuda.

Huvi korral kirjuta mulle kontakti alt, facebooki või kailileht@hotmail.com

Osalustasu:

  • 1 nädal 8

  • 2 nädalat 2 x 7€

  • mai kuutasu 35€

  • 4 x joogakaart 

Tasumine ülekandega või SportID/Stebby keskkonnas
(24meetrit OÜ, a/a EE271700017003307094).

KUNDALINI JOOGA LÄÄNEMAAL FACEBOOKI LEHEL TOIMUNUD AVALIK ONLINE JOOGATUND.
TEE SELJASEERIA PROOVITUND KAASA!
Online joogatunnis osalejad kirjutavad:
Tegin reedel esimese kodujoogatunni. Aitäh Sulle selle tunni eest! Minu esimene kodutund õnnestus päris hästi. Muidugi on joogasaalis kohapeal keskendumine lihtsam, juba see kohale tulek ja koos olemine jne. Aga kodus joogatamisel jälle omad head küljed. Igaljuhul on see suurepärane võimalus praegusel ajal ikkagi joogatunnist osa saada.
********************************************
On suurepärane, et see võimalus on olemas. Vahel muidugi kujuneb sellest tunni aja leidmisest ja läbi viimisest kodus omaette väljakutse. Olen selle võimaluse eest väga tänulik!
********************************************
Praegusel ajal, kui kuhugi väga minna ei saa ning elu on pigem tubane, on enda vaimu ja keha virgena hoidmine ülioluline. Olen Kaili tundides tänu sõbrannale põgusalt ka varem osalenud ning sama sõbranna vihje peale liitusin ka nüüd live-tundidega. Eriti tore on veel see, et tundi on võimalik järele vaadata - kui ei saa punkt kindlal kellaajal osaleda, väga meeldiva olemusega joogaõpetaja.
********************************************
Kuidas säilitada karmis koroonakarantiinis terve mõistus ja rõõmus meel? Parim vahend selleks on lubada endale iga päev võimalikult palju mõnusaid ja toredaid hetki. Üks mõnusamaid asju, millega hetkel tegeleda, on need virtuaalsed kundalini jooga tunnid. Need aitavad säilitada meelerahu ja luua sisemist tasakaalu, tuues end taas oma keskmesse. Siis on jälle tahtmist ja jaksu selles uues kummalises reaalsuses hakkama saada ja edasi liikuda.
"JOOGA EI MUUDA SIND SUUREPÄRASEKS.
JOOGA MUUDAB SIND SINUKS!" -Yogi Bhajan-
MIDA JOOGATUNNIS TEHAKSE?
 
Kundalini jooga tundi alustatakse alati sissehäälestus- ja kaitsemantra laulmisega. Järgnevad soojendusharjutused, mille abil valmistatakse ette selgroog ja lihased. Järgneb harjutustekompleks ehk kriya, mis on suunatud konkreetsele eesmärgile: kõhulihased, seljalihased, immuunsussüsteemi tugevdamine, närvisüsteemi tugevdamine, ajupoolkerade tasakaalustamine jne. Tund lõpetatakse pikema lõdvestuse ja meditatsiooniga.
*HARJUTUSSEERIA NEGATIIVSUSE JA PINGE MAANDAMISEKS
*EMOTSIONAALSE TASAKAALU MEDITATSIOON  

 

KUNDALINI JOOGA HARJUTUSED, ET PARANDADA OMA ENESETUNNET
IMG-20170302-WA0014.jpg