Noarootsi energiatee - 

teetaimed puhtast Noarootsi loodusest

Kõik sai alguse 8 aastat tagasi kui ma Noarootsi tulin. Põld oli nurmenukkudest kollane, nõges kasvas igalpool, pojendiõied olid mega rikkalikud, piparmünt kasvas nii hästi. Ma olen kogu oma elu teejooja olnud. Kohvi olen ka ühe lonksu proovinud, ei maitsenud. Nii ma siis siin maal korjasin taimi ja kuivatasin, ikka alguses ainult iseendale. Seejärel peale ühte meditatsioonipraktikat sain sisetunde, et ma hakkan selle koha taimede energiat ka teistele jagama.

Vahel ma pean endale ikka meeldetuletama kui äge on omada oma toodet. Haapsalu Kohviku Dietrichi klientide lemmik on just Noarootsi energiatee.Teed pakutakse kohvikus, mis on Eesti restoranide tipus. Aitäh perenaine Mary-Liisile! Lahe!

 

Noarootsi energiatee koostisosad: nurmenukuõied, aedmaasikalehed, vaarikalehed, pojengiõied, piparmündilehed, nõgeselehed, raudrohuõied, saialilleõied ja killuke suvepäikest Noarootsi Paslepa külast.

Kujundus: Triin Heimann

MINU SOOVITUS! Korja kevadest suve lõpuni teetaimed oma aiast, kuivata ära ja sul on terveks talveks oma taimede vägi ning teematerjal olemas. 

TASSIKE TEED LAHENDAB KÕIK PROBLEEMID! :)

440 pakki NOAROOTSI ENERGIATEED JAGATI KA 3.juuli 2020 toimunud PEAMINISTRI TÄNUÜRITUSEL eriaolukorda lahendada aidanud inimestele:).